Blackstar HT-5 R combo lampowe

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje świetne lampowe combo do domowego grania – Blackstar HT-5 R. Sprzęt charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami,  niedużą wagą, niską głośnością (choć rozkręcony próbę spokojnie zagra), sporą ilością funkcjonalności i szeroką paletą dostępnych brzmień. Tam gdzie duże wzmacniacze lampowe, ze względu na swoją trudną do okiełznania moc, stają się bezużyteczne, tam mały Blackstar czuje się świetnie, oferując wysokiej klasy lampowy sound i wrażliwość na artykulację. 

Sprzęt ma bardzo dobrą prasę, jest zdecydowanie jedną z najbardziej udanych konstrukcji tego typu na rynku i w kategorii „lampiak do domu” naprawdę trudno go pobić. Dzięki potencjometrowi ISF można ukręcić na nim brzmienia o różnej charakterystyce (od brytyjskich po amerykańskie), rozbudowana korekcja pozwala łatwo dopasować barwę do rożnych gitar, dwa kanały spokojnie pokrywają zakres gainu od brzmień krystalicznie czystych po metalowy przester. Wzmacniacz ma wbudowany reverb, który pozwala uzyskać bardzo przestrzenne jak na tak małą konstrukcję brzmienie.  Na pokładzie jest także pętla efektów, można więc używać kostek bez żadnych ograniczeń. 

Jak widać to małe combo ma wszystko to, co widuje się zwykle w dużych konstrukcjach. Dodatkowo oferuje jednak typowo domowe funkcjonalności jak emulowane wyjście słuchawkowe, czy wejście liniowe dla odtwarzacza mp3. 

HT-5R to idealny materiał nie tylko na pierwszą lampę, ale również jako domowy sprzęt dla kogoś, kto trzyma w swój główny wzmacniacz np. w sali prób. W domu niczego więcej nie potrzeba. Blackstar jest malutki, lekki, wygląda schludnie i z pewnością da radość każdemu, kto chce cieszyć się zaletami lampowych wzmacniaczy również tam, gdzie duża głośność nie jest zaletą. Do domu i studia będzie jak znalazł.

Wzmacniacz jest w pełni sprawny, ma jedynie kosmetyczne ślady użytkowania. Udzielam na niego półrocznej gwarancji.