Zilla Custom kolumna 2×10 Alnico

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje wyborną kolumnę marki Zilla. To bardzo oryginalna, niewielka paczka o konstrukcji wertykalnej i dwóch dziesięciocalowych głośnikach. Sprawdzi się doskonale z bardzo popularnymi niewielkimi headami, które w ostatnich latach wprowadzili do swojej oferty prawie wszyscy producenci wzmacniaczy. Duże zestawy odchodzą do lamusa, więc kolumny takie jak ta zdobywają coraz większą popularność. Paczkę można też postawić na boku i nawet poprzekręcać logotypy tak żeby to dobrze wyglądało (rączka już jest fabrycznie na boku) – wtedy stanie się horyzontalna.

Kolumna jest naprawdę mega.  Konstrukcja budy jak na Zillę przystało to bardzo wysoki poziom wykonania, użytych materiałów i doskonały wygląd, ale przede wszystkim robotę robią tutaj znakomite głośniki. Nie ma lipy – w środku siedzi para amerykańskich Tone Tubby Red z magnesami alnico. Jeden taki głośnik kosztuje 1200 zł, a więc więcej niż Gold inne drogie głośniki alnico popularnych producentów.  Ta paczka kosztowała naprawdę kupę kasy, zdecydowanie powinna wam się spodobać. Jest to prawdopodobnie jedyny taki egzemplarz na świecie, została ona zbudowana na specjalne zamówienie, nie jest produktem dostępnym w standardowej ofercie firmy.

Warto dodać, że kolumna ma aż 100 W mocy. Choć jest malutka można do niej podłączyć naprawdę potężne głowy

Kolumna w bardzo dobrym stanie. Znajdą się minimalne ślady użytkowania na toleksie, ale nic strasznego.

Jeśli nie chcecie zbagatelizować tematu kolumny i kupić coś naprawdę porządnego, jest to naprawdę ciekawa, bardzo unikalna opcja.

Head i gitara wystąpiły jako dekoracja.  Ta aukcja dotyczy samej kolumny.

Back to top