Yamaha LL-16 Natural 2013

3,599 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje znakomitą gitarę akustyczną Yamaha LL-16. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych instrumentów w swojej klasie, oferujący rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Nowy egzemplarz kosztuje około 5000 zł, a za te pieniądze otrzymujemy naprawdę wiele.

Yamaha LL-16 to instrument wykonany w całości z litego drewna, bez udziału sklejki. Ta typowa dla najbardziej cenionych gitar cecha jest właściwie gwarancją tego, że mamy do czynienia z profesjonalnym sprzętem przeznaczonym do poważnych zastosowań. Do budowy gitary wykorzystano naprawdę solidny zestaw materiałów. Mamy tu płytę wierzchnią z wyselekcjonowanego świerku, palisandrowy tył i boki, mahoniowy gryf z palisandrowymi przekładkami, hebanową podstrunnicę i mostek. Poza tym wszystkim ta Yamaha jest po prostu ładna i solidnie wykonana. Efektowne inkrustacje i bindingi oraz pozłacany osprzęt zdecydowanie mogą się podobać.

Gitarę wyprodukowano w roku 2013; ma więc dziesięć lat, ale prezentuje się znakomicie. Drobne ślady w postaci rysek czy drobnych wgniotek są wyłącznie nieistotnymi mankamentami kosmetycznymi. Pod względem technicznym wszystko jest w najlepszym porządku. Gitara jest w pełni sprawna, wolna od jakichkolwiek wad i gotowa do gry.

Gratis dołączony jest utwardzany pokrowiec. Ma lekko rozcięty materiał na wierzchu (nie rzuca się to w oczy), ale doskonale spełnia swoją funkcję.