VOX AC30 C2

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza proponuje dzisiaj combo lampowe VOX AC30 w wersji C2. Wzmacniacz formalnie sprzedaję jako używany, ale działa on i wygląda zupełnie jak nówka. Sprzęt nie ma śladów użytkowania i nie zdradza najmniejszych objawów niesprawności, czy zużycia. Spokojnie uszedłby jako egzemplarz ze sklepowej wystawy.

Choć wzmacniacz jest praktycznie nowy, kosztuje odczuwalnie mniej niż u dystrybutora. Zdecydowanie warto się zainteresować, bo rzadko trafia się na rynku wtórnym egzemplarz w tak dobrym stanie.

Lista użytkowników VOX-ów wygląda jak książka telefoniczna. AC30 i jego pochodne od czasu Beatlesów robią gigantyczną karierę w rozmaitych stylach.  VOX to przeboje Queen, czy U2, a także ulubione brzmienie  szeroko pojętego alternatywnego rocka.  W kategorii niskiego i średniego gainu te wzmacniacze nie mają sobie równych. Brytyjski, naturalnie przybrudzony sound tego wzmacniacza to jego znak firmowy, który naprawdę ciężko podrobić.

Wzmacniacz lubi się zarówno z humbuckerami jak i singlami, doskonale także przyjmuje zewnętrzne efekty.  Wersja C2 jest wyposażona w dwa dwunastocalowe głośniki Celestion Greenback, pętlę efektów, spręży
nowy reverb
a także tremolo. Wpiąć możemy się w kanał normalny lub słynny top boost.

AC30 to również ikona designu i jeden z najbardziej rozpoznawalnych wzmacniaczy w historii. Emanujące stylem retro combo niewątpliwie może robić za efektowny mebel.

Polecam!

Back to top