VOX AC-4 HW Handwired 1×12

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje wzmacniacz lampowy VOX AC-4 HW. Nie należy mylić go z niedrogim VOX’em AC-4TV, ponieważ  jest to zdecydowanie wyższej klasy sprzęt, dedykowany raczej dla profesjonalnych muzyków i nieco bardziej wymagających miłośników gitary. Ten wzmacniacz kosztuje jako nowy ponad 4000 zł i, pomimo niewielkich, domowo-studyjnych gabarytów, jest bezkompromisowym sprzętem z górnej półki, który z pewnością zadowoli każdego fana klasyki brytyjskiego brzmienia. 

Combo charakteryzuje się tradycyjną konstrukcją handwired.  Nie ma płytki PCB, lecz ręcznie lutowany układ inspirowany brzmieniem starych VOX’ów. Jeśli lubicie barwy Beatlesów, Shadowsów, Queen, czy U2 lub po prostu gracie współczesną alternatywę, ale nie chcecie kupować ważącego pół tony, kosztującego krocie i nienadającego się do domowego użytku starego VOX’a AC-30 powinniście zwrócić uwagę  na tego szkraba, który pomimo niewielkich rozmiarów wypluwa z siebie „to brzmienie”. Wzmacniacze z serii Handwired są najbardziej udanymi ze wszystkich współcześnie produkowanych VOX’ów. Mają naprawdę świetną prasę i często widuje się je na największych scenach.  

Wzmacniacz ma przepiękną, bardzo stylową, niewielką obudowę i waży jedynie 13 kg. Świetnie wygląda nie tylko w kącie na sali prób, ale może stać się główną ozdobą salonu. Choć jest to najmniejszy z całej rodziny wzmacniaczy HW, wyposażony został w pełnowymiarowy, dwunastocalowy głośnik i jest wystarczająco głośny żeby w razie potrzeby przebić się przez perkusję. Wzmacniacz ma dwa różne voicingi oraz oddzielne potencjometry gain i master volume, dlatego można go przesterować na racjonalnej głośności, uzyskując charakterystyczny dla marki crunch. 

Wzmacniacz używany, ale zachowany w bardzo dobrym stanie. Posiada naprawdę znikome ślady użytkowania i wygląda przepięknie. W zestawie jest oryginalny przełącznik nożny (nie ma go na zdjęciach) oraz pokrowiec. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. wzmacniacz działa zupełnie jak nowy. 

Back to top