Victory Amplifiers Sheriff 22 Head

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje znakomitej klasy wzmacniacz lampowy Victory The Sheriff 22. To butikowy head marki, która w ostatnich latach zrobiła furorę budując kompaktowe wzmacniacze potrafiące dorównać klasą brzmienia starym, kultowym konstrukcjom ze znanym logo. Model Sheriff to nic innego jak zamknięty w małym pudełeczku stary Marshall.  Head zainspirowany został brzmieniem konstrukcji takich jak JTM45, czy Plexi, nie  ma jednak rozmiarów naczepy od tira i da się używać w gęsto zaludnionym terenie. Aż dziw bierze, że dwunastokilowe pudełeczko, które postawić można na półce obok książek potrafi wygenerować stadionowy sound znany z setek nagrań.  Jeśli szukacie czegoś, co wypluje z siebie hardrockowe szlagiery bez drażniącej siarki i nadmiaru kompresji powinniście zwrócić uwagę na tego malucha, który kultywuje najlepsze tradycje brytyjskiego brzmienia. 

Charakterystyczny, gruboziarnisty przester i niezwykła wrażliwość na artykulację  to cechy, które żywcem przejął ten niepozorny sprzęcik od swoich praojców. Marshallowski crunch występuje tutaj w najlepszym wydaniu i to aż w dwóch różnych odsłonach.  Pierwszy kanał to łamiący się pięknie clean i klasyczny blues-rockowy przester, drugi to bardziej nasycony hard rockowy, a może nawet klasycznie heavy metalowy drive. Mamy tutaj trzy dekady historii brytyjskiego brzmienia w jednej obudowie a ponadto mnóstwo współczesnych funkcjonalności jak pętla efektów, czy redukcja mocy 0.25W (!), która pozwala cieszyć się lampową jakością nawet tam, gdzie stare Marshalle się nie mieszczą. 

Wzmacniacz używany, w bardzo dobrym stanie. Znajdą się normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rysek, ale to nic poważnego.  W komplecie ze wzmacniaczem oferuję oryginalny pokrowiec oraz footswitch.