Terry Pack SJRS Limited Natural 2017

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje wysokiej klasy gitarę akustyczną Terry Pack SJRS Limited. To butikowy instrument brytyjskiej marki, który oferuje najwyższej klasy materiały, topową jakość wykonania i bardzo oryginalny wygląd. Jeśli szukacie wyróżniającego się z tłumu, nieoczywistego akustyka, warto zwrócić uwagę na ten mało znany w Polsce, ale zdecydowanie godny uwagi sprzęt, który oferuje znakomity stosunek jakości do ceny i spokojnie może stanąć w szranki z wysokimi modelami popularnych marek.

Gitara to zdecydowanie wysoka półka jeśli chodzi specyfikację, styl i klasę brzmienia. Instrument w całości z litego drewna. Płyta wierzchnia wykonana została  ze świerku sitkajskiego, tył i boczki to indyjski palisander, gryf jest mahoniowy a za materiał na podstrunnicę posłużył heban, który przyozdobiony został pojedynczą inkrustacją w kształcie motyla. Cechą charakterystyczną tego modelu jest niespotykany, niemal czerwony binding z drewna padauk. Wygląda naprawdę lusksusowo –  pięknie podkreśla ciekawy kształt pudła small jumbo, poszerza się płynnie przechodząc w armrest oraz wypełnia cutaway.

Dodatkowym atutem tego egzemplarza jest elektronika Analog Sound, która przydać może się w studio i na scenie.

Instrument z roku 2017 utrzymany w świetnym stanie. Poza niewielką zaprawką małego pęknięcia w rejonie pina paska nie ma praktycznie żadnych śladów użytkowania. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Progi w świetnym stanie. To ustawiony i gotowy do gry instrument.

W zestawie oryginalny, również bardzo efektowny, futerał.