Terry Pack SJRS Limited Natural 2017

7,699 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje wysokiej klasy gitarę akustyczną Terry Pack SJRS Limited. To butikowy instrument brytyjskiej marki, który oferuje najwyższej klasy materiały, topową jakość wykonania i bardzo oryginalny wygląd. Jeśli szukacie wyróżniającego się z tłumu, nieoczywistego akustyka, warto zwrócić uwagę na ten mało znany w Polsce, ale zdecydowanie godny uwagi sprzęt, który oferuje znakomity stosunek jakości do ceny i spokojnie może stanąć w szranki z wysokimi modelami popularnych marek.

Gitara to zdecydowanie wysoka półka jeśli chodzi specyfikację, styl i klasę brzmienia. Instrument w całości z litego drewna. Płyta wierzchnia wykonana została  ze świerku sitkajskiego, tył i boczki to indyjski palisander, gryf jest mahoniowy a za materiał na podstrunnicę posłużył heban, który przyozdobiony został pojedynczą inkrustacją w kształcie motyla. Cechą charakterystyczną tego modelu jest niespotykany, niemal czerwony binding z drewna padauk. Wygląda naprawdę lusksusowo –  pięknie podkreśla ciekawy kształt pudła small jumbo, poszerza się płynnie przechodząc w armrest oraz wypełnia cutaway.

Dodatkowym atutem tego egzemplarza jest elektronika Analog Sound, która przydać może się w studio i na scenie.

Instrument z roku 2017 utrzymany w świetnym stanie. Poza niewielką zaprawką małego pęknięcia w rejonie pina paska nie ma praktycznie żadnych śladów użytkowania. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Progi w świetnym stanie. To ustawiony i gotowy do gry instrument.

W zestawie oryginalny, również bardzo efektowny, futerał.