Taylor 814ce Natural 2012

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę elektroakustyczną Taylor 814 CE. To jeden z klasyków amerykańskiego producenta i od lat jeden z najważniejszych akustyków na rynku. Instrument zdecydowanie z górnej półki, za nowy egzemplarz zapłacić trzeba ponad 17 tysięcy złotych. To absolutnie profesjonalny sprzęt o niezliczonych zastosowaniach i naprawdę piękna rzecz, którą z największą przyjemnością bierze się do ręki. 

Najwyższej klasy materiały jak heban, palisander, mahoń i świerk (instrument w całości z litego drewna), profesjonalna elektronika, znakomita jakość wykonania i niezwykle efektowny wygląd składają się na prawdziwego mercedesa wśród gitar. Nie brakuje tutaj ciekawych detali i wizualnych smaczków. Instrument prezentuje się po prostu luksusowo, ale to zdecydowanie nie relikwia to powieszenia na ścianę, lecz wiosło do grania oferujące bardzo zbalansowane, szlachetne brzmienie. 

Ten egzemplarz wyprodukowany został w roku 2012. Ma już 8 lat, ale prezentuje się naprawdę znakomicie w nieznacznym tylko stopniu różniąc się od nówki. Ślady użytkowania  są naprawdę minimalne i trudno wymagać więcej od używanego sprzętu. Technicznie wszystko w najlepszym porządku – działa wszystko, co działać powinno a progi są w świetnym stanie. W zestawie jest także wysokiej klasy oryginalny futerał.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top