Taylor 710 Natural 1993

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje znakomitą gitarę akustyczną Taylor 710. To szczególnie ceniony, wysoki model o westernowym kształcie i klasycznej, ponadczasowej specyfikacji.

Gitara zdecydowanie z górnej półki, wykonana w całości z litego drewna (świerk, mahoń, palisander i heban) i rzecz jasna produkcji USA. Ten egzemplarz oprócz szlachetnej specyfikacji i wysokiej jakiści wykonania zwraca na siebie uwagę także rocznikiem. Wyprodukowany został w roku 1993, ma więc już trzydzieści lat i powinien przypaść do gustu miłośnikom nieco starszych instrumentów. Może nie jest to jeszcze jakiś vintage z zamierzchłych czasów, ale zarówno na podstawie ułożonego miękkiego brzmienia jak i zapachu kościelnych ławek wydobywającego się z pudła, można łatwo wnioskować, że to nie egzemplarz prosto z krzaka, lecz coś z całkiem długą już historią. To wspaniały instrument ogólnego zastosowania, który sprawdzi się w wielu stylach i technikach oraz dobra lokata kapitału.

Gitara w pełni sprawna technicznie, ustawiona i gotowa do gry. Nie przechodziła w przeszłości żadnych napraw, modyfikacji i ogólnie wszystko z nią w najlepszym porządku. Jeśli chodzi o wygląd to znajdzie się trochę rysek, wgniotek i drobnych obić, ale nic szczególnie sensacyjnego w przypadku gitary mającej tyle lat.

W zestawie widoczny na zdjęciach futerał Hiscox.