Taurus Stomp-Head 7.Apogee SH7 Limited

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje Taurusa Stomp-Head 7.Apogee w limitowanej, czerwonej wersji. Jest to wzmacniacz gitarowy w formie podłogowej. To niewielkie urządzenie przypominające multiefekt i ważące mniej niż 3 kilogramy jest kompleksowym wyposażeniem gitarzysty ceniącego sobie prostotę i jakość analogowego sprzętu oraz fenomenalną mobilność (te dwie kwestie często stoją w sprzeczności, tutaj nie).  To najwyższy model, który ma na pokładzie wszystko, co niezbędne do profesjonalnego grania.  Poza świetnym brzmieniem sprzęt oferuje wiele przydatnych funkcji (reverb, redukcja mocy, pętla efektów, zaawansowana symulacja kolumny, boost). To zawodowy wzmacniacz w bardzo popularnej ostatnimi czasy niewielkiej formie.  

Sprzęt jak nowy i oczywiście w pełni sprawny. Nie ma żadnych śladów użytkowania, prezentuje się świetnie. W komplecie kabel zasilający i instrukcja obsługi. 

Uwaga! Zmobilizowałem się i wyprzedaję zalegające mi rzeczy. Ten sprzęt możecie kupić na licytacji od złotówki, która trwa na Allegro.

 

 

 

 

 

Back to top