Suhr Classic S Aged Cherry Burst 2006

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Suhr Classic S. To wariacja na temat klasycznego strata wykonana przez znaną i cenioną amerykańską fabrykę Johna Suhra, który to po latach współpracy z Custom Shopem Fendera poszedł na swoje i stworzył własną znakomicie prosperującą markę.

Nasz dzisiejszy instrument jest wykonany z jesionu bagiennego i wyposażony w klasyczne trzy single (JST v60) utrzymane w klimacie lat sześćdziesiątych. Gitara jest szczególnie dopracowana pod względem manualnym. Ma korpus o ergonomicznym kształcie, gryf z wygodnym profilem C i zmiennym radiusem podstrunnicy (10”-14”). Instrument po fabrycznym Pleku i z siodełkiem typu Buzz Fetein System zapewniającym świetną intonację. Do tego wyposażona w blokowane klucze Sperzel. To bardzo solidna maszyna o ponadprzeciętnej jakości wykonania i doskonałym brzmieniu, bez dwóch zdań wyróżniająca się swoją klasą.

Gitara z roku 2006. Osiągnęła właśnie pełnoletność, ale jest w doskonałym stanie technicznym i bardzo dobrym wizualnym. Ma jedno zamarkowane obicie na dłuższym rogu oraz trochę typowych wgniotek, rysek i innych drobiazgów, ale to tylko kosmetyka bez większego wpływu na ogólną prezencję. Progi są w znakomitym stanie (drobne ślady) i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

W zestawie jest oryginalny futerał, który ma sporo śladów użytkowania niedziałający jeden z zamków.