Squier Vintage Modified 70’s Stratocaster

SPRZEDANE

1,000 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje niedrogą, ale bardzo interesującą gitarę. To Squier VIntage Modified 70’s Stratocaster, jeden z wyższych modeli Squiera dostępnych na rynku. Gitara bardzo dobrze się prezentuje, czarny lakier i elementy plastikowe w połączeniu z klonowym gryfem nadają jej nieco bardziej niż w przypadku tradycyjnych stratów drapieżny wygląd. Gitara trochę kojarzyć się może ze stratem Gilmoura lub Edge’a z U2. Ze względu na charakterystyczną dużą główkę instrument nawiązuje do lat 70, kiedy takie właśnie produkowano. 

Ten model ma fabrycznie zamontowane przetworniki Duncan Design, które biją na głowę stockowe single spotykane często w niższych modelach). Ogólnie gitara ma wszystko czego trzeba i jest to z pewnością instrument, który będzie w stanie zadowolić nawet nieco bardziej wymagających miłośników gitary. NIe jest to zresztą instrument najtańszy, za nowy egzemplarz zapłacić trzeba około 1600 zł. 

GItara poza jednym drobnym śladem na rancie jest jak nowa. Oczywiście działa wszystko od A do Z, progi nie mają żadnych śladów użytkowania. Regulacja gryfu działa, mechanika i elektronika bez zarzutu. Instrument jest ustawiony, gotowy do gry i wolny od wszelkich wad. 

Back to top
Na Allegro trwa aukcja tego przedmiotu od złotówki. Licytuj teraz!
+ +