Rivera Thirty Twelve USA head lampowy + kolumna

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja
Opis

Licytacja od złotówki na Allegro! 

Elektryczna Dusza prezentuje znakomity  wzmacniacz lampowy Rivera Thirty Twelve. Oryginalnie ten model występował jako combo 1×12, ale w tym przypadku został profesjonalnie przerobiony na mały head i kompaktową kolumnę na dwóch dziesięciocalowych głośnikach (Celestion G10 Vintage i Vox VX10). Przeróbka, za sprawą zwiększenia się sumarycznej powierzchni głośników oraz z założenia pełniejszego brzmienia zamkniętej kolumny niż małego combo, pozwoliła uzyskać lepszą projekcję dźwięku i finalnie to małe cacko generuje sound naprawdę najwyższych lotów. Dodatkowo zyskała na tej modyfikacji ogólna prezencja zestawu. Całość w pięknym kremowym toleksie prezentuje się naprawdę bardzo dobrze i taki zestaw nie tylko może być potężnym narzędziem pracy dla gitarzysty, ale i piękną ozdobą salonu. 

Rivera nie wymaga rekomendacji. To absolutnie profesjonalny, wyprodukowany w USA sprzęt o wielkich możliwościach brzmieniowych. Wzmacniacz ma optymalne do większości sytuacji 30W mocy i dwa rozbudowane kanały, zapewniające zdecydowanie ponadprzeciętną uniwersalność. Pierwszy nawiązuje do brytyjskich, bezceremonialnych rockerów w klimacie Marshalla, drugi natomiast jest spokojniejszy, bardziej amerykański i przywodzi na myśl Fendera. Każdy kanał ma pełną korekcję, oddzielny master volume i – sterowany również przełącznikiem nożnym – boost. We wzmacniaczu nie zabrakło także znakomitego pogłosu sprężynowego oraz pętli efektów. Jak widać jest to dosyć rozbudowana konstrukcja, która zapewnia wszystkie niezbędne funkcje i szeroki wachlarz brzmień. Jako że Rivery to dosyć drogie, dedykowane dla profesjonalistów wzmacniacze o klasę brzmienia i ogólną jakość nie należy się obawiać. 

Wzmacniacz i kolumna są w pełni sprawne. Wyglądają bardzo dobrze, mają jedynie kosmetyczne ślady użytkowania. W zestawie jest kabel zasilający oraz połączeniowy, a także oryginalny footswitch. Zdecydowanie warto się zainteresować. Bardzo ładny, uniwersalny i mobilny zestaw oferujący bezkompromisowe brzmienie.

W każdej sprawie proszę pisać lub dzwonić. 

 

 

Back to top
Na Allegro trwa aukcja tego przedmiotu od złotówki. Licytuj teraz!
+ +