Richwood Master Series G-70-CE/VA Natural

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę elektroakustyczną Richwood G-70-CE/VA . Instrument z wysokiej serii Master – ma znakomitą specyfikację i świetną prezencję. W budżecie poniżej 3000 zł to naprawdę bardzo mocna pozycja. Logo producenta jest może mniej znane, ale w zamian za to dostajemy konfigurację, za którą gdzie indziej zapłacić musielibyście znacznie więcej.

Pod względem wizualnym ten model bardzo mocno nawiązuje do znanych i drogich instrumentów takich jak Gibson Songwriter, czy wysokie modele Taylora. Efektowne bindingi, inkrustacje, czy brązowy front główki składają się na pełną rozmachu prezencję. Na tym jednak nie kończą się podobieństwa do znacznie wyższej półki cenowej. Materiały i wyposażenie tej gitary to naprawdę wysoki poziom i trudno, mając na względzie niewygórowaną cenę, wymagać tu czegoś więcej.

Świerkowa płyta wierzchnia z litego drewna, hebanowa podstrunnica, mahoniowy gryf i palisandrowe boczki oraz tył składają się na bardzo klasyczną i uniwersalną konfigurację. Konstrukcja typu grand auditorium oferuje pełnię brzmienia przy zachowaniu umożliwiających wygodną grę rozmiarów gitary. Do tego dochodzi także fabryczna elektronika Fishman Presys+ pozwalająca na swobodne zastosowanie gitary na scenie. Jest tuner, rozbudowana korekcja – czego chcieć więcej.

Gitara jest używana, ale trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do jej stanu. Może ktoś wypatrzy jakąś ryskę, ale generalnie wygląda jak zupełnie nowy sprzęt. Pod względem technicznym również trudno się do czegoś przyczepić. Działa wszystko od kluczy, przez mechanikę gryfu po elektronikę. Gitara jest oczywiście ustawiona i gotowa do gry.