PRS Singlecut Standard Satin S2 Vintage Cherry

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS Singlecut Standard Satin.  Instrument z produkowanej w USA, bardzo dobrej i całkiem przystępnej cenowo serii S2. Ten model  to oczywiście zmodernizowana alternatywa dla  Les Paula. Podobnie jak w Gibolu mamy tutaj dwa humbuckery (S2 #7) zamontowane w solidnej, mahoniowej desce z jednym wycięciem, ale całość jest nieco bardziej ergonomiczna i nowoczesna. Opływowy kształt i rozłączane cewki  sprawiają, że gitara jest wygodniejsza i bardziej uniwersalna niż klasyczny LP, ale ogólna koncepcja została zachowana. Instrument ma dość ciemne, mocne i bardziej nosowe brzmienie. To bardzo ciekawa propozycja, dla miłośników PRS-a, którzy chcieliby czegoś mocniej osadzonego w gibsonowskich klimatach i nieco bardziej drapieżnego niż PRS-y Custom 22 i 24. 

Gitara bardzo ciekawie się prezentuje. Wykończenie Vintage Cherry wykonane bejcą nitro pozwala wyczuć  strukturę drewna pod palcami. Oszczędny, surowy styl instrumentu w połączeniu z bardzo klasycznym kolorem zdecydowanie może się podobać. 

Gitara zbudowana w roku 2016. Poza dwoma wgnieceniami na tylnym rancie wygląda jak nowa. Pod względem technicznym również również nie może budzić żadnych zastrzeżeń. Działa wszystko od A do Z, konfiguracja jest fabryczna, nic nie było modyfikowane. Progi w stanie idealnym. To naprawdę bardzo zadbany egzemplarz, który robi znakomite wrażenie. 

Gratis dorzucam widoczny na zdjęciach twardy case. Nic specjalnego, ale lepsze to niż fabryczny gigbag, którego nie posiadam.  

 

 

 

Back to top