PRS McCarty Custom 22 Tobacco Sunburst 2009

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS McCarty w wykończeniu Tobacco Sunburst.  Gitara w amerykańskiej, bezkompromisowej wersji. To żaden S2, SE i inny budżetowy  (o ile S2, które potrafią kosztować prawie 10 tysięcy można nazwać budżetowymi) model tylko instrument należący do serii będącej raczej odpowiednikiem współczesnej, topowej linii Core.  Obecnie produkowane gitary tej klasy kosztują krocie i są jednymi z częściej wybieranych przez profesjonalnych muzyków instrumentów. To zawodowy sprzęt do poważnych zastosowań, w tej cenie prawdziwa rewelacja. 

Model McCarty to wariant Customa 22 z nieco grubszym korpusem, pickupami nawiązującymi do PAF-ów, stałym mostem i tradycyjnym trójpozycyjnym przełącznikiem i kluczami vintage. Generalnie gitara bardziej niż zwykły C22 nawiązuje do Gibsona Les Paula i jest jego bezpośrednim rynkowym konkurentem. Jeśli szukacie czegoś z wygarem w klimatach LP, ale potrzebujecie niższej wagi i bardziej dopracowanej ergonomii to jedna z najbardziej oczywistych opcji. Ponadczasowa specyfikacja, piękny wygląd (ptaki są!) to cały PRS.

 Instrument wyprodukowany w 2009. Ma trochę śladów użytkowania (ryski, obicia), ale generalnie prezentuje się bardzo dobrze. Pod względem technicznym wszystko z nim w najlepszym porządku. Działa wszystko od A do Z, progi są w świetnym stanie. 

W zestawie widoczny na zdjęciach futerał.