PRS Custom 24 Emerald Green 2003 USA

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS Custom 24 z rocznika 2003. Gitara bezkompromisowej wersji. To żaden S2, SE czy inny budżetowy model (o ile S2, które potrafią kosztować prawie 10 tysięcy można nazwać budżetowymi), lecz egzemplarz należący do wysokiej, amerykańskiej serii serii będącej odpowiednikiem współczesnej, topowej linii Core. Nowa gitara tej klasy kosztuje współcześnie okolice 20 tysięcy złotych, jest więc to absolutnie profesjonalny, w najlepszy sposób reprezentujący klasę marki, bezkompromisowy instrument z górnej półki.

Gitara w świetnym wykończeniu Emerald Green z najwyższej klasy płytą wierzchnią (10-top) i oczywiście ptakami na podstrunnicy. Na wspaniałym wyglądzie walory się jednak nie kończą, bo to nieprzeciętnie uniwersalne wiosło, które sprawdzi się jak żadne inne w praktycznie każdym stylu. 24 progi, ruchomy most, doskonałe pickupy (Vintage Bass/HFS), wygodny gryf Pattern Regular i znakomita ergonomia czynią z tej gitary prawdziwego woła roboczego. Taki PRS uciągnie bez problemu partie w klimacie Fendera, rockowe klimaty w stylu Gibsona a także wszystko inne.

Gitara ma prawie 20 lat, ale ślady użytkowania nie zdradzają jej wieku. Owszem – znajdzie się parę płytkich wgniotek i trochę standardowych rysek, ale trudno wymagać więcej od instrumentu w tym wieku. Pod względem technicznym naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Działa wszystko od kluczy, przez mechanikę gryfu po elektronikę. Progi (po delikatnym szlifie) są w doskonałym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić

W zestawie widoczny na zdjęciach oryginalny futerał, który ma trochę śladów, ale nic mu nie dolega. Jest także komplet papierów od producenta. Zdecydowanie warto się zainteresować. W cenie fabrycznie nowych, kompromisowych, niższych serii możecie sobie kupić instrument z wyższej półki.