PRS Custom 24 Charcoal Burst 25th Anniversary 2010

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS Custom 24. Gitara w amerykańskiej, bezkompromisowej wersji. To żaden S2, SE i inny budżetowy  (o ile S2, które potrafią kosztować prawie 10 tysięcy można nazwać budżetowymi) model tylko instrument należący do serii będącej raczej odpowiednikiem współczesnej, topowej linii Core. Do tego jest to egzemplarz z limitowanej, jubileuszowej wersji 25th Anniversary wydanej w roku 2010 z okazji urodzin firmy. Co ciekawe w roku 2020 powstała kolejna wersja tej gitary (tym razem z okazji 35 już urodzin), za którą zapłacić trzeba okolice 20 tysięcy złotych. Mamy więc tu do czynienia z jednym  z instrumentem zdecydowanie ciężkiego kalibru o walorach zarówno brzmieniowych jak i kolekcjonerskich. 

Gitara w świetnym wykończeniu Charcoal Burst z super topem (10-top), bindingiem na podstrunnicy, ciekawymi markerami (ptaki „shadowbirds”),  inkrustacją z orłem na brązowej główce prezentuje się naprawdę dostojnie i zdecydowanie wyróżnia pod względem wizualnym. Specyfikacja to oczywiście esencja marki: mahoniowy korpus, palisandrowa podstrunnica, blokowane klucze, most tremolo i znakomite przetworniki 57/08 w luksusowych złotych puszkach. Ciężki kaliber, wysoka półka PRS-a. 

Gitara ma 10 lat, ale jej stan jest rewelacyjny. Ślady używania jak w przypadku instrumentu, na którym pograło co najwyżej kilka osób w sklepie. Szóstka z minusem, gitara praktycznie jak nowa. Stan techniczny również bez zarzutu. Działa wszystko od A do Z a progi są w znakomitym stanie. 

Zdecydowanie polecam. 

W zestawie widoczny na zdjęciach futerał.