PRS Custom 24 Amber 2009 USA

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS Custom 24 z rocznika 2009. Gitara bezkompromisowej wersji. To żaden S2, SE czy inny budżetowy model (o ile S2, które potrafią kosztować prawie 10 tysięcy można nazwać budżetowymi), lecz egzemplarz należący do wysokiej, amerykańskiej serii serii będącej odpowiednikiem współczesnej, topowej linii Core. Nowa gitara tej klasy kosztuje współcześnie okolice 20 tysięcy złotych, jest więc to absolutnie profesjonalny, w najlepszy sposób reprezentujący klasę marki, bezkompromisowy instrument z górnej półki.

Gitara w świetnym wykończeniu Amber z efektowną płytą wierzchnią i oczywiście ptakami (w wersji outline birds) na podstrunnicy.. Na wspaniałym wyglądzie walory się jednak nie kończą, bo to nieprzeciętnie uniwersalne wiosło, które sprawdzi się jak żadne inne w praktycznie każdym stylu. 24 progi, ruchomy most, doskonałe pickupy (Vintage Bass/HFS), wygodny gryf Pattern Regular i znakomita ergonomia czynią z tej gitary prawdziwego woła roboczego. Taki PRS uciągnie bez problemu partie w klimacie Fendera, rockowe klimaty w stylu Gibsona, a także wszystko inne.

Gitara ma 13 lat – znajdzie się parę płytkich wgniotek, trochę standardowych rysek i obić, ale trudno wymagać więcej od instrumentu w tym wieku. Pod względem technicznym naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Działa wszystko od kluczy, przez mechanikę gryfu po elektronikę. Progi są w doskonałym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić

W zestawie widoczny na zdjęciach oryginalny futerał, który ma trochę śladów, ale nic mu nie dolega. Zdecydowanie warto się zainteresować. W cenie fabrycznie nowych, kompromisowych, niższych serii możecie sobie kupić instrument z wyższej półki.