PRS Custom 24 20th Anniversary Violin Amber 2005

REZERWACJA

12,499 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS Custom 24 z rocznika 2005. Gitara w bezkompromisowej wersji. To żaden S2, SE czy inny budżetowy model, lecz egzemplarz należący do wysokiej, amerykańskiej serii, będącej odpowiednikiem współczesnej, flagowej linii Core. Jest więc to absolutnie profesjonalny, w najlepszy sposób reprezentujący klasę marki, bezkompromisowy instrument z górnej półki. Do tego jest to specjalna wersja 20th Anniversary o szczególnie efektownym wyglądzie. Ma piękny top w kolorze Violin Amber i ptaki na podstrunnicy w niestandardowej wersji.

Gitara w wersji z ruchomym mostem i gryfem wide thin. W tym egzemplarzu zamontowane są cenione za wszechstronność przetworniki Vintage Bass i HFS Treble. Fabrycznie gitara miała rotacyjny przełącznik, który został zastąpiony klasycznym trójpozycyjnym switchem typu LP. Oryginalny przełącznik jest w zestawie.

Gitara wprawdzie pełnoletnia, ale zachowana w naprawdę bardzo dobrym stanie. Z tyłu korpusu i na rantach znajdą się drobne ślady (ryski, obicia, wgniotki), ale to tylko typowe, naturalne oznaki użytkowania, które większego wpływu na ogólną prezencję nie mają. Pod względem technicznym oczywiście też nie ma się do czego przyczepić. Działa wszystko od kluczy, przez mechanikę gryfu po elektronikę. Progi są w świetnym stanie i zdecydowanie niczego nie trzeba z nimi robić.

W zestawie widoczny na zdjęciach oryginalny futerał, który ma trochę śladów (zadrapania obicia), ale nic mu nie dolega. W komplecie również fabryczne papiery.

Zdecydowanie warto się zainteresować. W cenie fabrycznie nowych, kompromisowych, niższych serii, możecie sobie kupić ciekawy, jubileuszowy instrument z naprawdę wysokiej półki.