PRS Custom 24 20th Anniversary Dark Cherry 2006

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS Custom 24 z rocznika 2006. Gitara w bezkompromisowej wersji. To żaden S2, SE czy inny budżetowy model, lecz egzemplarz należący do wysokiej, amerykańskiej serii, będącej odpowiednikiem współczesnej, flagowej linii Core. Jest więc to absolutnie profesjonalny, w najlepszy sposób reprezentujący klasę marki, bezkompromisowy instrument z górnej półki. Do tego jest to specjalna wersja 20th Anniversary o szczególnie efektownym wyglądzie. Ma piękny top w kolorze Dark Cherry, piękną płytę wierzchnią, złoty osprzęt i ptaki na podstrunnicy w niestandardowej wersji.  

Gitara w wersji z ruchomym mostem i gryfem pattern regular.  W tym egzemplarzu zamontowane są cenione za wszechstronność przetworniki Seymour Duncan SH-4/SH-2 w wersji zebra.  Mają one możliwość rozłączania cewek, dzięki której uniwersalność instrumentu jest naprawdę spora i nawet typowo fenderowskie rewiry są dla niej jak najbardziej dostępne.  Fabrycznie gitara miała rotacyjny przełącznik, który został zastąpiony klasycznym switchem typu LP. 

Gitara dobija powoli do pełnoletności, ale zachowana jest w bardzo dobrym stanie. Z tyłu korpusu i na rantach znajdą się drobne ślady (ryski, obicia, wgniotki), ale to tylko typowe, naturalne oznaki użytkowania, które większego wpływu na ogólną prezencję nie mają. Pod względem technicznym oczywiście też nie ma się do czego przyczepić. Działa wszystko od kluczy, przez mechanikę gryfu po elektronikę.  Progi są w świetnym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić. 

W zestawie widoczny na zdjęciach futerał, który ma trochę śladów, ale nic mu nie dolega. Zdecydowanie warto się zainteresować. W cenie fabrycznie nowych, kompromisowych, niższych serii, możecie sobie kupić ciekawy, jubileuszowy instrument z naprawdę wysokiej półki.