PRS Custom 22 Vintage Sunburst 10 top 1998

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje znakomitą gitarę PRS Custom 22. Jest to wypasiona wersja w świetnym wykończeniu Vintage Sunburst, ze znakomitą płytą wierzchnią (10 top) i ptakami na podstrunnicy. Do tego gitara pochodzi ze znakomitego rocznika 1998, a więc z czasów kiedy PRS był jeszcze walczącą o względy prestiżową manufakturą niż globalnym, masowym producentem jak dziś.  W czasach kiedy powstała ta gitara PRS nie produkował żadnych budżetowych linii, tylko same profesjonalne wyczesy. PRS-y z lat 90 mają znakomitą prasę i są z jednymi z najbardziej cenionych instrumentów tego typu. 

Custom 22 to połączenie świetnych materiałów, profesjonalnego osprzętu i elektroniki, znakomitej ergonomii i prestiżowej prezencji. Gitara poza tym, że wygląda obłędnie po prostu robi robotę i to w każdym stylu. To w dużej mierze zasługa wysokiej klasy humbuckerów PRS Dragon 2, które mają naprawdę topowe brzmienie.   Z pewnością nie jest to tylko alternatywa dla Les Paula, ale wiosło, które pociągnie dosłownie każdy materiał. To prawdziwy koń roboczy o szerokim wachlarzu możliwości. 

Gitara ma ponad 20 lat. Znajdzie się na niej trochę śladów użytkowania jak ryski, wgniotki, przetarcia i jakieś drobne zaprawki. Wszystko to drobnica nie wykraczająca poza ślady normalnego użytkowania i naprawdę trudno wymagać więcej od instrumentu w tym wieku. Stan techniczny nie może budzić najmniejszych zastrzeżeń. Działa wszystko od A do Z, gitara jest w pełni sprawna, wolna od wszelkich wad, ustawiona i gotowa do gry. Progi po lekkim szlifie nie mają żadnych śladów. 

W zestawie z gitarą sprzedaję oryginalny futerał, który ma trochę śladów użytkowania, ale wszystko z nim git.