PRS Custom 22 Amber 2002

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS Custom 22 z rocznika 2002. Gitara w bezkompromisowej wersji. To żaden S2, SE czy inny budżetowy model, lecz egzemplarz należący do wysokiej, amerykańskiej serii, będącej odpowiednikiem współczesnej, flagowej linii Core. Jest więc to absolutnie profesjonalny, w najlepszy sposób reprezentujący klasę marki, bezkompromisowy instrument z górnej półki.

Gitara w świetnym wykończeniu Amber z efektowną płytą wierzchnią i oczywiście ptakami na podstrunnicy. Jest to wersja ze stałym mostem, gryfem wide fat i znakomitej klasy przetwornikami Dragon II w fabrycznych puszkach. Prezentuje się świetnie i jest niezwykle wszechstronnym oraz ergonomicznym instrumentem.

Choć gitara ma ponad 20 lat i na lakierze znajdzie się trochę drobnych śladów użytkowania w postaci zupełnie standardowych rysek i płytkie wgniotek, ogólnie rzecz biorąc prezentuje się świetnie i naprawdę trudno wymagać więcej od sprzętu w tym wieku. Pod względem technicznym oczywiście też nie ma się do czego przyczepić. Działa wszystko od kluczy, przez mechanikę gryfu po elektronikę. Progi są w znakomitym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

Jeśli chodzi o modyfikacje to gitara fabrycznie miała zamontowany rotacyjny przełącznik, który został zastąpiony klasycznym switchem typu Les Paul. Oryginalny jest w zestawie i może zostać przywrócony.

W zestawie widoczny na zdjęciach oryginalny futerał, który ma trochę śladów, ale nic mu nie dolega. Zdecydowanie warto się zainteresować. W cenie fabrycznie nowych, kompromisowych, niższych serii możecie sobie kupić instrument z wyższej półki.