PRS CE 24 Grey Black Pre-factory 1991

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS CE 24 w stylowym wykończeniu Grey Black. Instrument wyprodukowany w roku 1991, oczywiście w USA. Jest to bardzo wczesny PRS ze szczególnie cenionego okresu „pre-factory”. Niewątpliwie przypadnie on do gustu miłośnikom starszych instrumentów i fanom marki.

Gitara utrzymana w naprawdę świetnym stanie. Owszem, znajdą się jakieś ryski i bardzo drobne wgniotki, ale ogólna prezencja jest wciąż znakomita i naprawdę trudno wymagać czegokolwiek więcej od sprzętu, który ma trzydzieści lat. Instrument nie był modyfikowany, naprawiany i jest wolny od wszelkich wad. Progi są w świetnym stanie.

CE24 to model, który ulokować trzeba gdzieś pomiędzy stratem a LP. Cechy obu tych gitar krzyżują się w specyfikacji na różne sposoby tworząc bardzo wszechstronne, wygodne i absolutnie niezawodne wiosło. To jeden z najbardziej interesujących instrumentów na tym pułapie cenowym, który z doskonale radzi sobie zarówno z brzmieniami przesterowanymi jak i czystymi.

Gitara ma olchowy korpus, klonowy top i gryf oraz palisandrową podstrunnicę. Sercem elektroniki są przetworniki Vintage Bass przy gryfie i HFS przy moście. Dzięki rotacyjnemu przełącznikowi rotacyjnemu dostępne są klasyczne brzmienia humbuckerów i pozycje w klimacie strata, wykorzystujące pojedyncze cewki każdego z pickupów.

Gryf to bardzo wygodny i przystępny Wide Thin.

W zestawie twardy futerał Gator widoczny na zdjęciach.