PRS CE 22 Vintage Cherry 1997 USA

7,799 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS CE 22 w wykończeniu Vintage Cherry. Egzemplarz wyprodukowany w roku 1997 (oczywiście made in USA), a więc swoje lata już ma i powinien przypaść do gustu miłośnikom nieco starszych instrumentów marki. Te obecnie są szczególnie cenione i poszukiwane.

Seria CE to nieco skromniejsze pod względem wizualnym, ale znakomicie brzmiące i funkcjonalne instrumenty, które mają wszystko co trzeba, żeby wystąpić w roli jedynej gitary do wszystkiego.

Gitara ma 25 lat i znajdzie się na niej trochę śladów użytkowania i upływu czasu. Nie leżała w futerale, dlatego są wgniotki, zaprawki na rantach, rysy inne rany bitewne, które jednak nie rzucają się przesadnie w oczy i dodają tylko charakteru. Nówki nie należy się spodziewać, ale pod względem technicznym wszystko jest w jak najlepszym porządku. Działa wszystko od regulacji gryfu po elektronikę, a progi po szlifie są w świetnym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

CE22 to model, który ulokować trzeba gdzieś pomiędzy stratem a LP. Cechy obu tych gitar krzyżują się w specyfikacji na różne sposoby, tworząc bardzo wszechstronne, wygodne i absolutnie niezawodne wiosło. To jeden z najbardziej interesujących instrumentów na tym pułapie cenowym. Radzi sobie zarówno z brzmieniami przesterowanymi jak i czystymi i sprawdzi się w większości sytuacji.

Gitara ma klonowy korpus i gryf z palisandrową podstrunnicą (profil szyjki wide thin). Sercem elektroniki są przetworniki Dragon 1.

W zestawie twardy futerał widoczny na zdjęciach. Ma trochę śladów, ale wszystko z nim ok.

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top