PRS CE 22 Faded Emerald Green Prefactory 1995

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS CE 22 w stylowym i dość rzadkim wykończeniu Faded Emerald Green. Instrument wyprodukowany w roku 1995, a więc z ostatniego rocznika określanego jako prefactory. W każdym razie powinien przypaść on do gustu miłośnikom nieco starszych instrumentów marki PRS.

Gitara utrzymana  w naprawdę bardzo dobrym jak na swój wiek stanie. Znajdą się 2-3 małe wgniotki, typowe ślady od paska z tyłu, drobne przetarcia na rancie główki i w rejonie tylnej maskownicy oraz standardowe ryski od paska lub guzików, ale ogólna prezencja jest wciąż znakomita i naprawdę trudno wymagać czegokolwiek więcej od sprzętu, który ma ponad 25 lat.  

Jeśli chodzi o modyfikacje to rotacyjny przełącznik wymieniony został na klasyczny switch w typie LP. Oryginalny przełącznik dorzucam w zestawie. 

Poza tym instrument nie był modyfikowany, naprawiany i jest wolny od wszelkich wad. Progi są po lekkim szlifie, nie mają żadnych śladów i nic nie trzeba z nimi robić. 

CE22 to model, który ulokować trzeba gdzieś pomiędzy stratem a LP. Cechy obu tych gitar krzyżują się w specyfikacji na różne sposoby tworząc bardzo wszechstronne, wygodne i absolutnie niezawodne wiosło. To jeden z najbardziej interesujących instrumentów na tym pułapie cenowym, który z doskonale radzi sobie zarówno z brzmieniami przesterowanymi jak i czystymi. 

Gitara ma klonowy korpus i gryf z palisandrową podstrunnicą (profil szyjki wide thin). Sercem elektroniki są przetworniki Dragon 1. 

W zestawie twardy futerał widoczny na zdjęciach.