Chcesz kupić lub przetestować? Napisz lub zadzwoń!

Orange Tiny Terror

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Zachęcam do zakupu wzmacniacza lampowego Orange Tiny Terror.

Pomimo niewielkich gabarytów head oferuje rasowe, brytyjskie brzmienie zdecydowanie wyższej klasy niż wskazywałaby jego cena. W zależności od tego jak ustawimy gałeczki uzyskamy różne brzmienia od czystych, przez crunch po fantastyczny nasycony drive. Świetny przester jest znakiem rozpoznawczym tego wzmacniacza. Naprawdę daje radę.

Tiny Terror doskonale nadaje się do domu lub studia nagrań. Redukcja mocy do 7,5W pozwala cieszyć się świetnym brzmieniem na niewielkiej głośności.

W trybie 15W spokojnie można pograć w kapeli. Dla kogoś, kto nie lubi dźwigać gratów ten head z kolumną 1×12 może okazać się idealnym zestawem. Sprawdzi się także jako mniejszy zestaw na kameralne okazje dla kogoś kto już ma tonę gratów.

Wzmacniacz w pełni sprawny technicznie, ma jedynie kosmetyczne ślady użytkowania.  W zestawie jest oryginalny pokrowiec.

Wzmacniacz jest po kompleksowym przeglądzie technicznym i udzielam na niego 6 miesięcy pisemnej gwarancji.  Gwarancja nie obejmuje wymiany części eksploatacyjnych jak lampy elektronowe, dokładam jednak wszelkich starań żeby w momencie sprzedaży  miały one właściwe parametry i rokowały na długą, bezproblemową pracę.

Back to top