Chcesz kupić lub przetestować? Napisz lub zadzwoń!

Orange Rocker 30

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Serdecznie zapraszam do zakupu wzmacniacza Orange Rocker 30. Jest to lampowe combo z jednym, dwunastocalowym głośnikiem Celestion Vintage 30. Zarówno wzmacniacz jak i głośnik są jeszcze produkcji angielskiej. Obecnie produkowane egzemplarze pochodzą z fabryki w Chinach, mają również dziadowski chiński głośnik. Nie przeszkadza im to kosztować 4500 zł, tyle trzeba szykować decydując się na nówkę.

 

Rocker 30 to wzmacniacz dokładnie taki jak wskazuje jego nazwa.  To bezczelny, rockowy zabijaka, który ma w nosie dobre maniery.  Combo wyposażone jest w dwa kanały – dość czysty clean oraz fantastyczny,  brytyjski drive, który jest znakiem rozpoznawczym marki. Combo jest bardzo mobilne, ale bez najmniejszego problemu osiąga sceniczną głośność. 30W w klasie A potrafi wywołać trzęsienie ziemi. Ponadto dobry głośnik świetnie się przebija. Piec jest znany i lubiany, wiele osób używa go na scenie. Poza tym, jak to Orange świetnie wygląda, i jest bardzo dobrze wykonany. Z gitarami na humbuckerach oferuję całą paletę przesterów spod znaku klasycznego rocka i hard rocka, na singlach z kolei gra pięknym, przełamującym się crunchem. Piec jest intuicyjny i w większości ustawień brzmi bardzo dobrze. Bez problemu można go używać również w domu, nie należy do tych, które mają potworny skok głośności już na początku skali. Sądzę, że to jedna z lepszych propozycji w tym budżecie, sprzęt porządnej firmy, z charakterem i do tego naprawdę fajnie wyglądający.

 

Oferowany egzemplarz ma trochę powierzchownych śladów użytkowania ukazanych na zdjęciach (drobne, zamarkowane zadrapania wierzchniej warstwy obicia), ale w pełni sprawny i gotowy do gry. W zestawie oryginalny przełącznik nożny oraz kabel zasilający.

Wzmacniacz jest po kompleksowym przeglądzie technicznym i udzielam na niego 6 miesięcy pisemnej gwarancji.  Gwarancja nie obejmuje wymiany części eksploatacyjnych jak lampy elektronowe, dokładam jednak wszelkich starań żeby w momencie sprzedaży  miały one właściwe parametry i rokowały na długą, bezproblemową pracę.

Back to top