Music Man JP-6 John Petrucci Tobacco Sunburst 2010 BFR

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Music Man JP6 Ball Family Reserve, czyli oczywiście wyborną sygnaturę Johna Petrucciego z Dream Theater. Petrucci to człowiek, którego przedstawiać nie trzeba. Grać potrafi jak mało kto i wymyślił sobie we współpracy marką Music Man instrument niemal od razu zdobywający status jednej z najważniejszych gitar w historii. JP6 to symbol ergonomii, wysokiej jakości wykonania, niezwykłej uniwersalności i przede wszystkim bezkompromisowego brzmienia. Gitara swoje kosztuje, ale w przypadku tego modelu naprawdę nie trzeba się zastanawiać  czym uzasadniona jest cena.

Nasz dzisiejszy egzemplarz wyprodukowany został w roku 2010. Jak na swój wiek wygląda wspaniale i w nieznacznym tylko stopniu różni się od nówki. To naprawdę przepiękna sztuka w wykończeniu Tobacco Burst z topem, który robi duże wrażenie.  Klasę tego wiosła zdradza każdy detal, a ogólna specyfikacja po prostu miażdży. Instrument to nie tylko elektryczny sound oparty o zawodowe przetworniki DiMarzio, ale również „akustyczne” brzmienie pochodzące z piezo. To jedna z tych gitar, na których można zagrać cały, bogaty stylistycznie koncert bez zmiany wiosła.

Do gitary dołączam oryginalny futerał oraz certyfikat. To piękny zestaw w niczym nie ustępujący sklepowemu. Wiosło jest ustawione i gotowe do gry. Zdecydowanie warto się zainteresować.