Music Man Axis Super Sport Translucent Gold 2000

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Music Man Axis Super Sport. Tym razem egzemplarz z roku 2000 w najbardziej klasycznym dla tego modelu wykończeniu Translucent Gold z flame topem i stałym mostem.

Gitara to prawdziwy szlagier marki Music Man. Jest ona arcydziełem uniwersalności, ergonomii oraz ikoną nieoklepanego gitarowego designu. Axis zwłaszcza w wersji SS słynie ze swojej wszechstronności i jest gitarą, która bez problemu odnaleźć się potrafi dosłownie w każdym stylu. Konfiguracja gitary łączy najlepsze cechy Fendera i Gibsona z pewnymi elementami filozofii superstratów. Z tego niezwykłego połączenia powstała absolutnie nowa jakość, po którą chętnie sięgają profesjonalni muzycy na całym świecie. Zgadza się w tej gitarze dosłownie wszystko: lipowy korpus zapewnia brzmienie o niezwykle zrównoważonej barwie, charakterystyczny dla tego modelu asymetryczny gryf z klonu ptasie oko z olejowo-woskowym wykończeniu stał się po prostu ikoną w kategorii gitarowej wygody, a dedykowane do tego modelu fenomenalne pickupy DiMarzio Custom stawiane są wzór w kategoriach takich jak selektywność i zakres możliwości brzmieniowych. Warto dodać do tego wspaniałą jakość wykonania i powtarzalność marki Music Man, która nawet w przypadku szeregowych instrumentów osiąga spokojnie poziom Custom Shopu innych firm. Instrument jest klasą samą w sobie i zapewnił już sobie miejsce w panteonie najważniejszych gitar elektrycznych w historii.

Ten Axis ma 23 lata. Jak na ten wiek zachowany jest w znakomitym stanie. Nie ma odprysków i obić a jedynie trochę rysek i może jakieś mikre wgniotki. Gryf już trochę przyciemniał przez lata, ma teraz efektowy roasted look. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Gitara działa jak trzeba, konfiguracja jest fabryczna. Progi miały łagodny szlif i są w bardzo dobrym stanie.