Mesa Single Rectifier Rect-o-verb 1×12

3,999 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje combo lampowe Mesa/Boogie Single Rectifier Solo 50W. To żelazny klasyk amerykańskiego producenta, który jest ikoną ciężkich brzmień, ale też (choć o tym mówi się mniej) wzmacniaczem o nieprzeciętnej uniwersalności. Dwa kanały ze zmiennymi trybami pracy pokrywają pełną paletę gitarowych barw od tych krystalicznie czystych po ociekające gainem przestery, które są po prostu znakiem firmowym marki. Jeśli nie chcecie budować dużego zestawu z kolumną, ale jednocześnie szukacie „tego brzmienia” ta, nieco zminiaturyzowana propozycja, jest zdecydowanie godna uwagi.

Wzmacniacz ma dwie w pełni niezależne korekcje, więc możliwości regulacji są potężne i nie wymagają międzykanałowych kompromisów. Generalny master pozwala ujarzmić sprzęt w każdych warunkach i naprawdę na tym potworze da się pograć z przyjemnością nawet w domu.

Warto też odnotować obecność trybu solo, który w codziennym użytkowaniu bardzo się przydaje. Dwa kanały z opcją solo pozwalają zagrać wszystkie podstawowe brzmienia bez konieczności stosowania żadnych kostek.

Wzmacniacz ma swoje lata i trochę śladów użytkowania, które świadczą o tym, że nie stał w sypialni. Na łączeniu płyt obudowy pojawiła się mała szczelina, ale zupełnie nic się z tym nie dzieje. Wzmacniacz jest w pełni sprawny technicznie.

Na koniec dodam, że jest to oczywiście wersja z fabrycznym, europejskim zasilaniem.

W zestawie jest także nieco sfatygowany, ale absolutnie w pełni sprawny oryginalny footswitch.

 

 

Back to top