Mayones Regius Pro 6 HSS Trans Black 2014

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Mayones Regius Pro w bardzo ciekawej, rzadkiej wersji. To oczywiście jeden z hitów cenionej na świecie, polskiej marki z Gdańska, która przez lata przeszła piękną drogę rozwoju, obecnie jest zaliczana do światowego topu i właśnie obchodzi swoje czterdzieste urodziny.

Regius to bardzo udane połączenie nowczesnego wyglądu, ergonomii i wspaniały przykład naprawdę uniwersalnej gitary. Instrument ma jesionowy korpus o pełnym charakterystycznych obłości unikalnym kształcie i konstrukcję neck-through body, zapewniającą integrację brzmieniową całości. Ten egzemplarz w konfiguracji HSS (Seymour Duncan TB-4 i 2xSSL1 ) z rozłączaniem cewek i dwustronnym mostem radzi sobie doskonale nie tylko w ciężkich brzmieniach, ale ogromem oferowanych możliwości jest w stanie sprostać muzycznym zadaniom dosłownie w każdym stylu. Jeśli szukacie jednej gitary do wszystkiego, jest to wspaniała opcja z górnej półki.

Regius wygląda znakomicie. Spod czarnego lakieru przebija się efektowny flame top, naturalny tył pokazuje w pełnej krasie przekładki wieloelementowej konstrukcji szyjki. Do tego hebanowa podstrunnica bez markerów, czarny osprzęt i kunsztowny binding. Całość to bardzo udane połączenie nowoczesności, agresji i elegancji. Naprawdę robi wrażenie.

Gitara wyprodukowana w roku 2017, zachowana w doskonałym stanie. Stan na szóstkę z minusem, ślady użytkowania to wręcz śmieszna kosmetyka. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko od regulacji gryfu, przez elektronikę po mechanikę mostu. W zestawie jest oryginalny futerał.