Mayones Duvell Elite Buckeye Burl 2018

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje najwyższej klasy gitarę elektryczną Mayones Duvell Elite. To jeden z najciekawszych instrumentów naszego rodzimego, cenionego na całym świecie, producenta z Gdańska.

Duvell to bardzo udane połączenie nowczesnego wyglądu, ergonomii i wspaniały przykład naprawdę uniwersalnej gitary.

Ten egzemplarz to wersja ze stałym mostem i w konfiguracji elektroniki HH (pickupy Bare Knuckle Ragnarok opcją rozłączania cewek). Instrument ma mahoniowy korpus o ciekawym kształcie i pięcioczęściowy gryf (wenge, amarant). To bardzo uniwersalny instrument, który choć ewidentnie stworzony został z myślą o ciężkich brzmieniach, sprawdzi się w każdym stylu i z powodzeniem może wystąpić w roli jedynej, wysokiej klasy gitary do wszystkiego.

W tej wersji instrument wygląda znakomicie. Ma szczególnie efektowny top buckeye burl i naturalny tył prezentujący w pełnej krasie przekładki wieloelementowej konstrukcji szyjki. Do tego hebanowa podstrunnica bez markerów (są boczne markery z lumą) i drapieżny, czarny osprzęt. Jakość wykonania to światowy top. Jeśli szukacie nowoczesnego w swej formie instrumentu, będziecie zadowoleni.

Gitara wyprodukowana w roku 2018, zachowana w niemal doskonałym stanie. Śladów użytkowania praktycznie brak, sprzęt robi wrażenie nowego. Pod względem technicznym też wszystko w najlepszym porządku. Ogólna kondycja jest nienaganna, zużycie zerowe.  W zestawie jest oryginalny futerał oraz komplet papierów od producenta.

To piękny zestaw, który w niczym nie ustępuje nówce.