Martin OM-28E w/ LR Baggs Anthem Natural 2021

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje kapitalną gitarę akustyczną Martin OM-28. Instrument zdecydowanie z górnej półki, jeden z flagowych okrętów marki.

Gitara wyprodukowana w roku 2021, a więc właściwie jak nowa. Stan techniczny i wizualny jest niemal idealny. Być może znajdziecie jakieś mikroryski widoczne w dobrym świetle, ale to tyle. Trudno mieć tu jakiekolwiek zastrzeżenia.Sprzęt jest oczywiście w pełni sprawny, wolny od wszelkich wad, ustawiony i gotowy do gry. Progi są jak nowe.

Na tym pułapie cenowym możemy cieszyć się bezkompromisową i powszechnie szanowaną specyfikacją. Gitara jest wykonana w całości z litego drewna (świerkowy top, palisandrowy tył, mahoniowy gryf, hebanowa podstrunnica oraz most) i oferuje znakomitą jakość wykonania oraz komfort. Ten model ma fabrycznie zamontowaną, dyskretną elektronikę LR Baggs Anthem opierającą się o mały mikrofon wewnątrz pudła i tradycyjne piezo. To bardzo ceniony za naturalną jakość dźwięku system, który obecnie jest jednym ze scenicznych i studyjnych standardów.

Martin OM-28 to gitara legenda. Ten model nie potrzebuje żadnych rekomendacji, zalicza się bowiem bez dwóch zdań do najbardziej cenionych i rozpoznawalnych gitar akustycznych na świecie. Ma wszystko – kultowy kształt, sprawdzoną specyfikację, charakterystyczną barwę dźwięku w stylu Martina i odpowiednią dawkę prestiżu. W wersji z solidną elektroniką to instrument kompletny, a w wielu przypadkach ostateczny.

Nowy egzemplarz kosztuje okolice 20 tysięcy złotych, tutaj praktycznie igła w stosownie niższej cenie.

W komplecie jest oryginalny futerał oraz komplet papierów od producenta. Zachował się także fabryczny karton.