Martin DCX1RE Natural 2009

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Martin DCX1RE.

To wyprodukowana w Meksyku, dość przystępna cenowo, ale zupełnie poważna gitara elektroakustyczna. Jeśli chcecie Martina, ale dysponujecie ograniczonym budżetem ten model jest bardzo ciekawą opcją. Instrument oferuje znany na całym świecie charakter marki, ale nie zabija ceną jak flagowe, amerykańskie modele.

DCX1RE to dreadnought z cutawayem, więc bardzo wszechstronny akustyk. Jako, że na pokładzie znajduje się fabryczna elektronika Fishman Classic 4 sprawdzi się także jako sprzęt do występów na żywo. Gitara ma klasyczny lity świerkowy top, ale i trochę eksperymentalnych rozwiązań jak tył i boki HPF i podstrunnicę z richeltie’u.

Gitara wyprodukowana w roku 2009. Ma już ponad 10 lat, ale prezentuje się świetnie. Znajdą się oczywiście drobne ślady użytkowania (jakieś ryski, drobne wgniotki), ale generalnie trudno wymagać więcej od sprzętu w tym wieku. Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Elektronika działa, regulacja gryfu również, progi są w znakomitym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

Gratis dorzucam widoczny na zdjęciach gigbag.

 

 

 

 

 

 

Back to top