Martin D-28 Standard Natural 2018

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną Martin D-28 Standard. To egzemplarz z roku 2018 w wykończeniu Natural. Gitarę formalnie sprzedaję jako używaną, ale w praktyce jest jak nowa. Nie ma żadnych śladów użytkowania i jakiegokolwiek zużycia. To naprawdę wspaniale zachowany instrument, który przypadnie do gustu nawet osobom, które gitar z drugiej ręki nie kupują. Stan na szóstkę i nie ma tu nic do dodania.

D-28 to znany na całym świecie, klasyczny (wręcz wzorocowy) dreadnought. Gitara jest jednym z najbardziej cenionych modeli marki i w ogóle jednym z najważniejszych flat topów w całej historii gitary akustycznej. To światowy standard i prawdziwa amerykańska ikona. Na D-28 grali najwięksi z największych, ten model zawsze jest w puli najbardziej oczywistych wyborów wśród muzyków poszukujących solidnej, często ostatecznej gitary akustycznej. To fantastyczny instrument do studia, niezawodne narzędzie songwritera i wspaniały sprzęt koncertowy. To po prostu klasyk, który jest zawsze na czasie i nie wymaga szczególnych rekomendacji.

Martin D-28 jest gitarą z górnej półki, stworzoną z myślą o profesjonalnym graniu. To bezkompromisowy akustyk w całości z litego drewna (świerk, palisander, mahoń, heban), polakierowany nitro (gloss), wyposażony we wkład mostka i siodełko z kości oraz solidny osprzęt.

Za nowy, współcześnie produkowany egzemplarz zapłacić trzeba okolice 18 tysięcy złotych. Wiele osób decyduje się na taki wydatek wiedząc, że ten model to żelazna klasyka, świetna lokata kapitału i przede wszystkim naprawdę wyjątkowo dobrze brzmiący instrument wykonany wg najwyższych standardów. Tutaj możecie kupić wspaniale zachowany egzemplarz za cenę odczuwalnie niższą niż u dystrybutora. Zdecydowanie warto rozważyć.