Martin D-28 Standard Natural 2008

13,999 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną Martin D-28 Standard. To egzemplarz z roku 2008 w wykończeniu Natural. 

D-28 to znany na całym świecie, klasyczny (wręcz wzorocowy) dreadnought. Gitara jest jednym z najbardziej cenionych modeli marki i w ogóle jednym z najważniejszych flat topów w całej historii gitary akustycznej. To światowy standard i prawdziwa amerykańska ikona. Na D-28 grali najwięksi z największych, ten model zawsze jest w puli najbardziej oczywistych wyborów wśród muzyków poszukujących solidnej, często ostatecznej gitary akustycznej. To fantastyczny instrument do studia, niezawodne narzędzie songwritera i wspaniały sprzęt koncertowy. To po prostu klasyk, który jest zawsze na czasie i nie wymaga szczególnych rekomendacji.

Martin D-28 jest gitarą z górnej półki, stworzoną z myślą o profesjonalnym graniu. To bezkompromisowy akustyk w całości z litego drewna (świerk, palisander, mahoń, heban), polakierowany nitro (gloss), wyposażony we wkład mostka i siodełko z kości oraz solidny osprzęt.

Za nowy, współcześnie produkowany egzemplarz zapłacić trzeba okolice 18 tysięcy złotych. Wiele osób decyduje się na taki wydatek wiedząc, że ten model to żelazna klasyka, świetna lokata kapitału i przede wszystkim naprawdę wyjątkowo dobrze brzmiący instrument wykonany wg najwyższych standardów. 

Gitara ma 15 lat, których nie spędziła w futerale. Znajdzie się trochę rysek, wgniotek, ślady od statywu/kapo na tyle gryfu, ale to tylko kosmetyka bez wpływu na cokolwiek. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. GItara jest w pełni sprawna, ustawiona i gotowa do gry. Jedyną modyfikacją są wymienione klucze. 

W zestawie oryginalny futerał.