Martin D-21 Special Edition Limited Natural 2017

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje kapitalną gitarę akustyczną Martin D-21 Special Edition. To bardzo rzadki, limitowany instrument pod względem specyfikacji stanowiący połączenie cech popularnych modeli D-18 i D-28. Gitara wyprodukowana w ilości jedynie 300 egzemplarzy. Jest więc zatem, oprócz wszelkich walorów muzycznych, interesującą propozycją dla kolekcjonerów i dobrą lokata kapitału. To klasyczna i ponadczasowa gitara pod względem brzmienia i ogólnej filozofii ubrana dodatkowo w ciekawe marketingowe szatki. W kontekście cen nowych egzemplarzy o podobnej zbliżonej specyfikacji wypada znakomicie i jest doskonałym wyborem w tej klasie.

Instrument, co oczywiste przy tym pułapie cenowym, został wyprodukowany w USA i wykonany w całości z litego drewna. Mamy tutaj świerkową płytę wierzchnią, mahoniowy gryf oraz tył, boczki, podstrunnicę i mostek z indyjskiego palisandru. Klasyka gatunku w wydaniu Martina bez kompromisów znanych z niższych modeli. Dodatkowym atutem tego egzemplarza jest zamontowana znakomitej klasy elektronika LR Baggs Element VTC, która pozwala również na sceniczne wykorzystywanie gitary. To wspaniały, kompletny akustyk z górnej półki, którego możecie wykorzystywać na niezliczoną ilość sposobów w każdym muzycznym stylu.

Gitara wyprodukowana w roku 2017, zachowana w znakomitym stanie. Znajdą się jakieś mikre oznaki użytkowania, ale generalnie kondycja jest naprawdę super i trudno tu wymagać więcej. Gitara nie miała żadnych przygód typu złamania, jest w pełni sprawna technicznie, ustawiona i gotowa do gry. Progi są w świetnym stanie.

W zestawie oryginalny futerał oraz papiery.