Martin 000X1 Natural USA 2005

Sprzedane

3,899 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną Martin 000X1. To bardzo ciekawy, już nieprodukowany instrument, który stanowić może tańszą (dużo tańszą), ale naprawdę sensowną alternatywą dla kultowych, wyższych modeli 000. Jeśli szukacie czegoś w OM-owym klimacie, ale nie dysponujecie nieograniczonym budżetem na jakiś wysoki model, ta gitara ma szansę spełnić Wasze najważniejsze oczekiwania i nie doprowadzić do ruiny.

Ten model jest wprawdzie nieco skromniejszy wizualnie niż topowe modele (ale jego satynowe wykończenie naprawdę urzeka) oraz ma trochę kompromisowych i eksperymentalnych rozwiązań (kompozytowa podstrunnica, laminowany tył) ale poza tym to nadal wyprodukowany w USA akustyk z jednym z najbardziej kultowych logo na świecie, który realizuje filozofię marki i w pełni oddaje jej charakter. Późniejsze wersje tego modelu to już produkty meksykańskie, które są z pewnością mniej prestiżowe.

Gitara wyprodukowana w roku 2005. Ma swoje lata, ale zachowana jest w super stanie. Ślady użytkowania to naprawdę tylko kosmetyka i trudno wymagać więcej od instrumentu w tym wieku. Stan techniczny jest nienaganny. Jest ustawiona i gotowa do gry, progi w znakomitym stanie.

W zestawie jest widoczny na zdjęciach usztywniany pokrowiec.

Zdecydowanie polecam. Bardzo mocna pozycja w tym budżecie.