Marshall TSL100 Head + kolumna Marshall 1936 Lead

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza zaprasza do licytacji od złotówki bez ceny minimalnej klasyka ze stajni Marshalla.

Tym razem trzykanałowy head lampowy TSL100 z serii JCM2000. Wzmacniacz jest bardzo rozbudowany, oferuje szeroką paletę marshallowskich brzmień. Trzy kanały mają nie tylko barwy zbliżone do tych znanych z klasycznych konstrukcji jak Plexi czy JCM800, ale również poszerzają możliwości o naprawdę przekonujący clean oraz fenomenalny hi-gain. Rozbudowana korekcja, wzbogacona o przełączniki modyfikujące barwę, pozwala z powodzeniem znaleźć odpowiadające różnym stylom brzmienie. Przede wszystkim jednak to fantastyczny rockowy drive, z którego Marshall słynie.

Był to w swoich czasach topowy head Marshalla, za który trzeba było zapłacić duże pieniądze. W kontekście współczesnych produkcji wypada znakomicie – to wyprodukowany jeszcze w  Anglii, pancerny sprzęt do poważnego, profesjonalnego grania. Jeśli szukacie czegoś,  co brzmi jak należy, wygląda jak należy, ma zapas mocy i jednocześnie jest uniwersalne, zdecydowanie warto rozważyć tego potwora. Pozwoli on zagrać większość rzeczy bez użycia jakichkolwiek zewnętrznych efektów. Możliwości kreowania brzmienia są nieograniczone – sprzęt uciągnie wszystko od delikatnych brzmień czystych, przez bluesowy crunch, po mięso do riffów i lejący się leady.

Head wyprodukowany w roku 2003, zachowany w znakomitym stanie. Znajdą się minimalne oznaki użytkowania i upływu czasu, ale wygląda naprawdę bardzo dobrze. Stan techniczny jest idealny. działa wszystko od A do Z i nic nie trzeba robić.

W zestawie jest oryginalny footswitch, zmienia kanały, włącza reverb i pętlę efektów.

Na oddzielnej aukcji możecie dokupić sobie kolumnę widoczną na zdjęciach.

Back to top