Marshall JCM 800 Studio Classic

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Opis

Elektryczna Dusza prezentuje wzmacniacz lampowy Marshall JCM800 w wersji Studio Classic. Ten sprzęt był wyczekiwany przez lata i niewątpliwie jest jedną z najbardziej gorących gitarowych nowości ostatnich miesięcy. Koszerna, jednokanałowa, prosta i kultowa osiemseta doczekała się w końcu dostosowanej do współczesnych realiów zminiaturyzowanej wersji.  Pełnowymiarowy oryginał, choć jest ponadczasowym, wspaniałym wzmacniaczem należy do sprzętów dużych, ciężkich i piekielnie głośnych. Nic dziwnego, że nie każdy mógł sobie pozwolić na trzymanie takiego potwora. Teraz wszyscy, którzy kochają „to brzmienie” mają kompaktową alternatywę, która pogodzi potrzeby sceniczne, studyjne i domowe.

Mała osiemseta wygląda dokładnie jak miniaturka kultowego modelu 2203. Ogólna stylistyka została zachowana, ale head jest malutki, waży mniej niż 10 kg, dysponuje mocą  20W (z redukcją do 5W) i wyposażony jest w pętlę efektów. Spokojnie sprawdzi się na scenie, da się go również w odróżnieniu od dużej wersji używać w warunkach domowych. Wzmacniacz oferuje pełnowartościowe brzmienie JCM800, wydobędziecie więc z niego fantastyczny, rockowy drive, za który cały świat pokochał Marshalla.

Wzmacniacz formalnie sprzedaję jako używany, ale to igła jak ze sklepu. W zestawie oryginalny karton, zawieszki i instrukcje. Dołączam także dowód zakupu z dnia 30.06.2020. Sprzęt został kupiony w polskim sklepie nieco ponad 2 miesiące temu, jest więc jeszcze na prawie dwuletniej gwarancji producenta.

Okazja! Aukcja od złotówki bez ceny minimalnej na Allegro.