Marshall DSL 5C

LICYTACJA

1 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Zapraszam do licytacji od złotówki wzmacniacza lampowego Marshall DSL 5C. Jest to małe combo stworzone do domowego grania. Trzeba stwierdzić, że ze swojej funkcji wywiązuje się doskonale. Piecyk oferuje pełną paletę charakterystycznych dla marki brytyjskich barw na niedużej głośności. 5W z możliwością redukcji do 1W to moc i tak przewyższająca domowe potrzeby. Koncertu stadionowego bez mikrofonów na tym nie zagracie, ale za to w domowych pieleszach usłyszycie pełny, otwarty sound, o którym możecie zapomnieć w przypadku dużych konstrukcji ściszonych do minimum.  Wachlarz brzmień jest bardzo szeroki. Mamy do dyspozycji bardzo dobry czysty kanał oraz przekrój przez klasyczne marshallowskie barwy na kanale przesterowanym. Przełączniki tone shift i deep pozwalają także uzyskać bardziej basowe, metalowe brzmienia. Ogólnie piecyk uciągnie wszystko i jest bardzo przekonujący. Ma zresztą bardzo dobrą prasę i zbiera pozytywne opinie wśród użytkowników.  Poza brzmieniem warto docenić to, że jest leki, mały i ultramobilny. Polecam go osobom, które chcą cieszyć się lampowym brzmieniem i związaną z nim podatnością na artykulację poza salą prób i sceną. To doskonałe combo treningowe,  przyjaciel podróży i piękny gadżet, który ozdobi sypialnię lub salon. Ciężko w tym budżecie znaleźć coś lepszego.

Wzmacniacz sprzedaję formalnie jako używany, ale nie różni się niczym od nówki. Nie ma najmniejszych śladów użytkowania i nie wykazuje żadnego zużycia. W zestawie jest oryginalne opakowanie, kabel zasilający,  footswitch i instrukcja.

Uwaga! Zmobilizowałem się i wyprzedaję zalegające mi rzeczy. Ten sprzęt możecie kupić na licytacji od złotówki, która trwa na Allegro. 

 

 

 

 

 

Na Allegro trwa aukcja tego przedmiotu od złotówki. Licytuj teraz!
+ +