Machette SnakeSkin 50 Head

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje head lampowy Machette SnakeSkin 50. Jest to polska, customowa konstrukcja, którą bez żadnych wątpliwości zaliczyć trzeba do najlepszych  wzmacniaczy na rynku. Sprzęt skonstruowany z dużym rozmachem przez pasjonatów, jako alternatywa dla topowych hi-gainowych wzmacniaczy światowych producentów. Ta głowa naprawdę potrafi stanąć w szranki z największymi od Diezla, przez Mesę po Bognera i wyjść z tego starcia obronną ręką. Nic dziwnego, jest to konstrukcja pozbawiona kompromisów, zbudowana bez księgowego stojącego nad głową z kalkulatorem w ręku. Same części potrzebne do złożenia tego wzmacniacza kosztują naprawdę kupę kasy, ale oprócz najwyżej klasy komponentów robi tutaj robotę bardzo przemyślany projekt, który wyciska z nich maksimum możliwości.  Jeśli oczekujecie zrobionego z głową sprzętu, który faktycznie odpowiada realnym potrzebom gitarzysty warto się zainteresować tym modelem, który bez dwóch zdań zmiata z powierzchni ziemi dostępną w tym budżecie masówkę, a i z pięć razy droższymi amerykańskimi wynalazkami radzi sobie bez najmniejszej zadyszki. 

Sprzęt ma 50W, dwa kanały i niemal nieograniczoną paletę brzmień. Można tutaj ukręcić naprawdę czysty clean, crunch a la Plexi oraz oczywiście całą gamę hi-hainów. Zaawansowane sterowanie (poza podstawową korekcją znajdziemy tutaj mnóstwo niestandardowych regulatorów odpowiedzialnych za charakter przesterowania) pozwala wykręcić praktycznie każdy sound. Wzmak ma sporo dołu oraz bardzo energinczy, świetnie przebijający się środek, który czyni z niego znakomitego partnera na scenie. Przebija się naprawdę znakomicie, ale sprawdzi się również w domu, bo redukcja mocy do 5W pozwala łatwiej kontrolować tego potwora. 

Wzmacniacz używany, zachowany w idealnym stanie. Działa wszystko od A do Z, zużycie jest zerowe. W zestawie przełącznik nożny oraz pokrowiec szyty na miarę. Proponuję cenę 3699 zł – to mniej niż wartość części potrzebnych do zbudowania tego wzmacniacza. Warto się zainteresować, w tej cenie rewelacja. 

Dane techniczne od producenta:

– 2 Kanały z oddzielną korekcją.

– Korekcja Depth i Presence dla obydwu kanałów.

– 5 lamp preampu. 2x 12AX7 TAD Premium Selected + 3x ECC83S JJ

– 2x KT 66 Gold Lion

– Doskonała i przeźroczysta pętla efektów

– Oddzielnie Bright dla kanału 1 i 2

– LF i HF Gain’s (Za jego pomocą kreujemy charakter przesteru podobnie jak w produktach Fortin Amps czy Randallu Satan)

– Sweep odpowiadający za umiejscowienie środkowego pasma.

– Switch Tight dla końcówki mocy

– Switch Depth Type.

– Redukcja mocy do 5W, szybsze nasycenie końcówki. Przydatne również w graniu na niższych głośnościach.

– Wyjście liniowe, do nagrywania wzmacniacza bez omikrofonowania, współpracuje z IR.

 

 

Próbki bliźniaczego egzemplarza:

 

Back to top