Laboga kolumna gitarowa 1×12 Celestion Creamback

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje kolumnę Laboga 1×12. Formalnie sprzedaję ją jako używaną, ale w praktyce jest zupełnie nowa. Serio – nie ma najmniejszego śladu użytkowania i zapakowana jest w fabryczny karton. Mam ją od kogoś, kto kupił sobie nówkę i w wyniku nietypowych roszad sprzętowych nie zdążył nawet podłączyć. Serio takie rzeczy się zdarzają, ale rzadko. Ja dokonałem tylko sprawdzenia, jest więc to totalny stan mint. Zresztą wystarczy rzucić okiem żeby stwierdzić, że to sprzęt jak z igły zdjęty. 

Kolumny Labogi są klasą samą w sobie. To jedna z najlepszych paczek 1×12 na rynku, kto wie czy nie najlepsza. Stosunek jakości do ceny w każdym razie bezkonkurencyjny. Paczka ma doskonałą konstrukcję, jest dobrze wyposażona (uchwyty po bokach, możliwość półotwarcia) oraz ma stylowy, ale jednocześnie bardzo neutralny wygląd dzięki czemu sprawdzi się w połączeniu z praktycznie każdym wzmacniaczem. 

Jeśli chodzi o głośnik to jest bardzo ciekawie i z charakterem, bo na pokładzie znajduje się Celestion Creamback, a więc jedna z najbardziej cenionych i modnych w ostatnich latach alternatyw dla pakowanego wszędzie V30. 

Aukcja od złotówki bez ceny minimalnej. Możecie mieć tę paczkę bez czekania i staniej niż u producenta.  Zapraszam.