Laboga Alligator 1×12

3,599 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje wzmacniacz gitarowy Laboga Alligator    wysokiej klasy combo lampowe do gitary elektrycznej. Sprzęt to jeden z najlepszych produktów w swojej klasie. Łączy w sobie niewielkie gabaryty, potężną moc i gigantyczne spektrum możliwych do osiągnięcia barw. To w pełni profesjonalny, bardzo uniwersalny i niezwykle funkcjonalny sprzęt. W tej cenie naprawdę ciężko o coś lepszego. 

Combo ma moc 50W i jeden dwunastocalowy głośnik Celestion Vintage 30. Całość waży mniej niż 25 kilogramów dlatego jest to sprzęt z rodzaju tych, które można łatwo przenosić i przewozić. Jeśli potrzebujecie czegoś na czym można grać z doskoku próbę lub występ, a jednocześnie pragniecie mieć bez dźwigania brzmienie profesjonalne i bezkompromisowe z pewnością docenicie Labogę, która gra jak ściana wzmacniaczy, ale nie trzeba jej przewozić kontenerowcem. 

Wzmacniacz posiada gigantyczne możliwości brzmieniowe. Dwa kanały wyposażone w szereg dodatkowych funkcji (zmiana trybu pracy equalizera, przełączniki bright) pozwalają wyciągnąć z niego całą paletę rozmaitych barw. Kanał przesterowany oferuje wszystko od delikatnego crunchu po nasycony drive. Można ustawić dwa różne stopnie przesterowania i przełączać się między nimi za pomocą footswitcha. Przester jest znakomity i potrafi przybrać różne oblicza. Moim zdaniem wzmacniacz bez problemu rozstawia po kątach konkurencje z bardziej rozpoznawalnym logo. Jakości produktów Labogi nikt dzisiaj nie kwestionuje, mają licznych miłośników na całym świecie. 

Jeśli chodzi o wyposażenie to sprzęt jest absolutnie bezkompromisowy. Alligator ma bardzo dobrze skalibrowany master volume, który bez problemu pozwala cieszyć się najwyższej jakości lampowym brzmieniem nawet w mieszkaniu.  To Idealna opcja dla osób, które chciałby na jednym wzmaku obskoczyć próbę, koncert i poranną rozgrzewkę. Ponadto wzmacniacz ma oczywiście sprężynowy pogłos (bardzo przejrzysty, raczej nowoczesny), pętlę efektów oraz szereg wyjść na kolumny. 

Combo zachowane w niemal idealnym stanie  – ślady użytkowania są kosmetyczne. Technicznie rzecz jasna nie sprawia najmniejszych problemów. Wszystko chodzi jak w zegarku.  W zestawie znajduje się oryginalny footswitch. 

 

 

Back to top