Ibanez SIX70FDBG Iron Label Natural 2014

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Opis

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Ibanez SIX70FDBG Iron Label Natural. Jest to znakomity superstrat wyprodukowany w roku 2014. GItara, choć ma kilka lat, prezentuje się naprawdę znakomicie i w nieznacznym tylko stopniu odróżnia się od od nowego egzemplarza. Na drobnych ryskach, czy minimalnych przetarciach osprzętu kończą się ślady użytkowania. Nówek w sklepach już nie ma, ale gdy były kosztowały 3500-4000 zł, a więc sporo więcej niż życzyłbym sobie ja za tę bardzo dobrze zachowaną używkę. Do tego dorzucam przyzwoity futerał, którego nie otrzymalibyście decydując się na zakup w tradycyjnym sklepie. 

Gitara imponuje specyfikacją i rozmachem wizualnym. Charakterystyczny dla serii S, superlekki i ergonomiczny mahoniowy korpus, otrzymał w tym przypadku fenomenalny top z egzotycznego drewna bubinga, którego rysunek naprawdę robi wrażenie. Bubinga występuje także obok klonu jako jedna z przekładek trzyczęściowego gryfu. Tam również świetnie się prezentuje nadając gitarze bardzo spójny wygląd. Podstrunnica została wykonana z czarnego jak smoła hebanu – broni się sama bez żadnych inkrustacji. Naturalne piękno drewna uzupełniają dodatki takie główka w kolorze korpusu, pozłacany osprzęt, czy kolorowe bindingi z abalone. Całość wygląda strojnie i luksusowo, pod względem prezencji gitara zdecydowanie nie zdradza swojej niewygórowanej ceny i jest, jak sądzę, jedną z bardziej efektownych wizualnie propozycji w tym budżecie. 

Ten Ibanez to oczywiście nie tylko wygląd. Nie poskąpiono mu także znakomitej, w pełni profesjonalnej specyfikacji technicznej.  Gitara ma zamontowane trzy pickupy marki DiMarzio (The Tone Zone, True Velvet i Air Norton) i tak wyposażana zagra wszystko od country, przez fenderowskie i marshallowskie crunche, po najcięższe szatany. Gitara ma bardzo dobrą ergonomię. Gryf Nitro Wizard jest szeroki, wąski i płaski (radius 15.75) dzięki czemu zapewnia dużo miejsca dla palców i pełną swobodę podciągania strun. Jako że gitara ma stały most jest bardzo prosta w obsłudze i nie sprawi problemu nawet nawet mniej przysposobionym technicznie gitarzystom. 

Zdecydowanie polecam!