Ibanez Prestige S5570Q Regal Brown Burst 2015

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja
Opis

Elektryczna Dusza prezentuje fenomenalną gitarę Ibanez S5570Q w wykończeniu Regal  Brown z efektownym quilt topem. Jest to wyprodukowany w Japonii (w legendarnej fabryce Fuji Gen), topowy instrument ze słynnej serii Prestige. Gitara powala wyglądem, jakością wykonania, brzmieniem oraz zakresem możliwości. To bardzo uniwersalny sprzęt, na którym można grać naprawdę wszystko. Jak na wysoki model Ibaneza przystało gitara jest arcydziełem ergonomii i po prostu naszpikowano ją rozwiązaniami pozwalającymi grać szybciej, pewniej i dokładniej.

Szkielet instrumentu stanowi superlekki, opływowy korpus z mahoniu i pięcioczęściowy klonowo-orzechowy, wyścigowy gryf Super Wizard HP Prestige z palisandrową podstrunnicą, wygodnymi progami jumbo i prętem napinającym z tytanu.  Elektronika, w najbardziej uniwersalnym z możliwych układzie HSH, oparta jest o humbuckery Hot Grinder 2 i singla Short Tracer 2. Można grać na tym wszystko od fenderowskiej szklanki po szatańskie przestery. Oczywiście nie mogło zabraknąć na tym pułapie cenowym dumy Ibaneza czyli fantastycznego ruchomego mostu Lo-Pro Edge .  Wszystko to składa się na wizerunek gitary nowoczesnej, zaawansowanej technologicznie i ekskluzywnej.

Instrument wyprodukowany w roku 2015. Choć ma już 4 latka i formalnie sprzedaję go jako używany wygląda zupełnie jak z igły zdjęty i ciężko się na nim dopatrzeć jakiegokolwiek śladu użytkowaniu. Wygląda nie gorzej niż sprzęt ze sklepowej wystawy i z pewnością zadowoli nawet skrajnych estetów, którzy używanych gitar nie kupują. Podsumowując stan na szóstkę. Pod względem technicznym też oczywiście wszystko git. Gitara działa zupełnie jak nowa, progi nie mają najmniejszych śladów użytkowania i posłużą wiele lat.  W zestawie oryginalny futerał serii Prestige, instrukcja obsługi  i multi tool do regulacji.  To samo dostalibyście kupując tę gitarę u dystrybutora, ale musielibyście wyłożyć o wiele więcej pieniążków.  Fabrycznie nowy  egzemplarz tej „S-ki” kosztuje 7-9 tysięcy złotych. Tutaj stosownie taniej bez jakiegokolwiek kompromisu.

Back to top