Ibanez RG870QMZ Premium

SPRZEDANE

1 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Zapraszam do licytacji gitary elektrycznej Ibanez RG870QMZ. Jest to instrument wyprodukowany w Indonezji w roku 2011. Gitara należy do debiutującej wówczas na rynku linii Premium, w ramach której powstają do dziś bardzo dobrze skonfigurowane modele, które nie odstraszają swoją ceną (choć 5000 zł trzeba za nową dać).

Ten egzemplarz ma korpus z lipy z efektownym quilt topem oraz klonowy gryf typu Wizard Premium z orzechowymi przekładkami, tytanowym wzmocnieniem i główką w kolorze body.  Gitara wyposażona jest w świetny most ruchomy Edge Zero II ze stabilizatorem ZPS3Fe i niezwykle uniwersalną konfigurację elektroniki HSH, dzięki której można zagrać naprawdę wszystko.

W tym egzemplarzu fabryczne humbuckery zostały wymienione na amerykańskie pickupy DiMarzio. Przy moście jest Evo 2 (dp215fbk), przy gryfie drugi pickup DiMarzio USA, którego nie mogę zidentyfikować. Co by nie było jest to upgrade w stosunku do oryginału i same pickupy swoją wartość mają. Środkowy singiel został fabryczny. Wrzucam zdjęcie elektroniki dla zainteresowanych. Muszę jeszcze wspomnieć, że gitara ma zamontowany perłowy pickguard, którego fabrycznie nie było.

Gitara zachowana w bardzo dobrym stanie. Ma jakieś drobne ryski na lakierze i niewielką zaprawkę na tylnym rancie jednego z rogów, ale to detale. Jak na ten wiek prezentuje się super. Jeśli chodzi o stan techniczny to wszystko działa bez zarzutu. Progi są w świetnej kondycji, nie wymagają podejmowania jakichkolwiek działań. W komplecie z gitarą jest oryginalny, półtwardy futerał.