Ibanez Premium RG921WZC Natural Flat 2016

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Ibanez RG921WZC w wykończeniu Natural Flat. Jest to instrument wyprodukowany w Indonezji w roku 2016. Gitara należy do linii Premium, w ramach której powstają świetnie wyglądające i bardzo dobrze skonfigurowane modele, które nie odstraszają swoją ceną. W tym egzemplarzu znajdziemy sporo efektownej egzotyki w postaci przepięknego topu ziricote, pięcioczęściowego gryfu Wizard Premium z wenge i bubingi oraz palisandrowej podstrunnicy. Gitara w naturalnym wykończeniu pozwala nie tylko oglądać, ale również poczuć te wspaniałe faktury niecodziennych rodzajów drewna. Całość robi piounujące wrażenie, gitara wygląda zdecydowanie lepiej niż wskazywałaby jej cena.

Gitara ma zamontowane dwa butikowe humbuckery Zombie Dust, które nie tylko oferują znakomite brzmienie, ale dzięki ciekawym puszkom doskonale komponują się instrumentem pod względem wizualnym. Do osprzętu cosmo black i ciemnego drewna pasują znakomicie.

Ten model ma stały most ze strunami przewlekanymi przez korpus. Jeśli lubicie estetykę modelu RG, ale nie używacie wajchy i chcecie mieć łatwy w obsłudze instrument taka konfiguracja przypadnie Wam do gustu.

Gitara ma 6 lat. Znajdzie się na niej kilka drobnych śladów użytkowania, ale ogólnie rzecz biorąc prezentuje się świetnie. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko do kluczy, przez regulację gryfu, po elektronikę. Progi są jak nowe.