Ibanez Artstar Vintage ASV100DG hollow body

LICYTACJA

1 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Zapraszam do licytacji gitary Ibanez Artstar Vintage – ASV100DG. Instrument to interesująca alternatywa dla Gibsona ES-335.  Ma zbliżoną konstrukcję, podobny kształt i z powodzeniem realizuje myśl techniczną gitary typu semi hollow body thinline. Jego  niepodważalną zaletą jest jednak to, że nie wyczyści portfela do zera jak jego amerykański odpowiednik. Jeśli więc nie chcecie wydawać wielkiej fortuny, ale oczekujecie solidnej, wyróżniającej się nieco wyglądem gitary w tym typie, Artstar będzie jedną z najbardziej interesujących (i efektownych) propozycji na rynku.

Unikalną cechą tego modelu jest jego wygląd, a konkretnie fabryczne postarzenie, które w sposób zdecydowany dodaje gitarze klimatu vintage. Przetarcia, rysy i obicia, pożółknięcia bindingu i osprzęt w kolorze antiqe gold, stwarzają wrażenie intensywnie użytkowanego instrumentu sprzed lat. W kompozycji z czarnym lakierem o obniżonym połysku wygląda to wszystko naprawdę ciekawie. Zwykle takie rzeczy jak relic spotyka się w znacznie droższych instrumentach niż ten.

Gitara jest używana, ale zachowana w idealnym stanie. Pod względem technicznym dosłownie nie różni się od nówki. Progi nie mają żadnych śladów, elektronika działa bez zarzutu, gryf i wszystkie elementy osprzętu funkcjonują jak należy. Ogólnie nie ma żadnych wątpliwości, iż mamy do czynienia z praktycznie dziewiczym, niewiele granym sprzętem.

W komplecie z gitarą sprzedaję dedykowany do tego modelu bardzo dobry, twardy futerał. W zestawie jest też komplet papierów.

Nowy Ibanez ASV100DG kosztował 4500-5000 zł. Obecnie gitara nie jest produkowana. Tutaj nieskazitelny egzemplarz od złotówki bez ceny minimalnej.

 

 

 

 

 

Back to top
Na Allegro trwa aukcja tego przedmiotu od złotówki. Licytuj teraz!